Chalupa na Šumavě

Dům po kompletní, kvalitní a vkusné rekonstrukci.

prodáno sold

Fotogalerie

 • Obývací pokoj

  Exkluzivně jsme prodávali zrekonstruovanou chalupu, ležící v malé vesničce na Prachaticku, v blízkosti Národního parku Šumava a historických Prachatic.

historie

Tradiční šumavská chalupa u níž proběhla v roce 2005 generální rekonstrukce- elektřina, topení, odpady, voda, izolace, okna, dveře, vybudování podkroví, fasáda, atd.

V průběhu roku 2015 byla zrealizována ještě další rekonstrukce při níž se místo dlažeb položily dřevěné podlahy, nově vytvořená kuchyně byla dispozičně přesunuta. Dále došlo ke stavbě krbu v obývacím pokoji a kachlového sporáku v kuchyni. Dům byl převybaven a dostal celkově jiný interiérový final touch a v exteriéru jinou barevnost fasády, oken a dveří. Upravena byla rovněž zahrada a generální rekonstrukcí prošla také studna.

V roce 2018 byla postavena novostavba ateliéru, jenž současnému majiteli slouží jako architektonický ateliér při jeho pobytech na chalupě. Tato stavba může sloužit též jako samostatný pobytový prostor.

lokalita

Fotogalerie

 • Náves

  Malá a klidná vesnice s rybníčkem, nad nímž stojí prodávaná nemovitost.

  jednoduchý a funkční design

 • Pokoj v podkroví s výhledem na náves.

  Chalupa je komfortní a uživatelsky příjemná.

  krásná krajina v okolí domu

 • Výhled z pokoje v podkroví domu.

  Výhled z pokoje v podkroví domu.

ateliér

Fotogalerie

Fotogalerie

 • Hezký a pozitivní výhled do krajiny.
 • Chodba v podkroví.
 • Hlavní ložnice
na vyžádání | price upon request

Prezentované informace o nabízených nemovitostech mají pouze informativní charakter. Společnost Real Estate Selection s.r.o je od prodávajícího obdržela v dobré víře a nenese jako zprostředkovatel odpovědnost za jejich správnost ani úplnost.

Odebírat newsletter

Chcete být informováni o nově zařazených nemovitostech k prodeji? Z odběru newsletteru se můžete kdykoliv a snadno odhlásit.

Sledujte novinky také na našem Instagramu.

osobních údajů